Hurtownia materiałów budowlanychPełen wybór materiałów budowlanych od fundamentów po dach

Profesjonalizm w dobrej cenie
Sprzedaż
Doradztwo
Transport
Rozładunki

Piotrowscy

Logo firmy Piotrowscy

BUDOWAĆ TYLKO Z ZAKŁADEM BETONIARSKIM „PIOTROWSCY”

W czasie budowy domu niezwykle ważne są materiały, z których on powstaje. Zakład Betoniarski Piotrowscy to firma z tradycją i gwarancją najlepszej jakości.

Firma „Piotrowscy” specjalizuje się w prefabrykacji materiałów dla budownictwa mieszkaniowego. Początek działalności Firmy sięga 1961 roku. Od samego początku w zakładzie produkowano drobnowymiarowe elementy ścienne, płytki chodnikowe, obrzeża, krawężniki i kręgi studzienne. W 1995 roku uruchomiono produkcję gęstożebrowych stropów typu Teriva, których produkcja, obok betonu, bloczków fundamentowych, pustaków ściennych stała się jedną z podstaw działalności firmy. Zakład Betoniarski Piotrowscy oferuje prefabrykowane elementy na fundamenty (bloczki fundamentalne, bloczki szalunkowe), ściany (pustaki ALFA, naproża L- 19) oraz stropy (stropy gęstożebrowe Teriva).

Aby sprostać wymaganiom i wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom Firma rozszerzyła swoją działalność i rozpoczęła budowę osiedla szeregowców. Domki będą wybudowane z najlepszych materiałów, które gwarantują spełnienie norm cieplnych oraz uzyskanie dobrego mikroklimatu wewnątrz budynków.

Nowoczesność, funkcjonalność oraz wygoda to priorytety, którymi Firma przekonuje do siebie od kilkudziesięciu lat.

Co ciekawe, własna baza transportowa pozwala na kompleksową obsługę zamówień klienta. Zakład Betoniarski Piotrowscy dysponuje rozbudowanym taborem samochodowym, w którego skład wchodzą auta z przyczepami i naczepami, wyposażone w dźwigi z żurawiem wyładowczym oraz gruszki. Firma oferuje transport gruszkami – 6 mlub 9 mlub wywrotkami 7,5 mi 12 mw przypadku betonów suchych, w zależności od Państwa potrzeb. Istnieje możliwość podania betonu pompą 24 mb lub 28 mb, a także taśmociągami dł. 10 mb.

Zakład zrealizował projekt SPO WKP pod tytułem: „Wzrost konkurencyjności w oparciu o innowacyjną linię technologiczną i produktową”, w ramach działania – Wzrost konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez inwestycje. Projekt jest współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz krajowych środków publicznych SPO WKP. W ramach projektu została unowocześniona linia technologiczna i zostały wdrożone innowacyjne produkty: bloczki szalunkowe zasypowe oraz pustaki ścienne zamkowe. Unowocześniona linia technologiczna pozwoliła również na zwiększenie wydajności oraz podniesienie parametrów technicznych i eksploatacyjnych produktów, umożliwiła również wejście na większy rynek zbytu. Ponadto pozwoliła na realizację głównego celu, jakim jest wzrost konkurencyjności na rynku krajowym.

Zakład Betoniarski Piotrowscy jest producentem betonu towarowego w klasach B 2,5 do                  B 50, który jest wytwarzany w nowoczesnej betonowni. Nowoczesne (sterowane komputerowo) węzły betoniarskie umożliwiają produkcję betonu Produkowany beton, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości kruszyw, cementów oraz chemii budowlanej, spełnia wszystkie wymagania norm, szczególnie pod względem wytrzymałości, wodoszczelności i mrozoodporności.

 Zapraszamy do zapoznania się z bardzo bogatą ofertą Firmy na stronie internetowej oraz bezpośrednio w Zakładach Betoniarskich Piotrowscy.

www.piotrowscy.pl

 

przejdź do strony firmy Piotrowscy

Pozostałe firmy w kategorii: Stropy ceramiczne i keramzytowe