TELEFON KONTAKTOWY (+48) 61 877 19 02

Hurtownia budowalna HDMB
GODZINY OTWARCIA

od pon.-pt. w godz. 7.00 – 16.00
w soboty: nieczynne

ADRES

ul. Wiktora Jankowskiego 10
61-248 Poznań

  • Hurtownia budowalna HDMB

O nas

Author
HURTOWNIA BUDOWLANA

HDMB

Od lat dostarczamy klientom najlepsze materiały budowlane na ich budowy. Zaufaj naszej hurtowni materiałów budowlanych i dołącz do nich.

Skontaktuj się.

HDMB to hurtownia materiałów budowlanych działająca na regionalnym rynku od 1995 roku. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów budowlanych – od fundamentów po dach.

Mając na celu zaspokajanie potrzeb naszych klientów, sukcesywnie od początku działalności, poszerzamy gamą oferowanych produktów do budowy własnego, wymarzonego domu. Aby usprawnić i ułatwić wybór materiałów korzystając z nabytego doświadczenia wykonujemy wstępne kosztorysy i udzielamy porad przy wyborze produktów, które posiadamy w naszej ofercie lub dopasujemy alternatywne rozwiązania zgodne z technologią wykonania budynku.

Posiadamy rozbudowana bazę magazynowo-transportową, samochody 10-tonowe, 24-tonowe również z HDS-em, co powoduje, że potrafimy obsłużyć każdego klienta i jego budowę, niezależnie czy jest to klient indywidualny, firma wykonawcza, hurtownia czy duży deweloper. Mając szeroką ofertę towarów w przystępnych cenach, naszym celem jest zadowolenie klienta i pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów związanych z budową domu czy remontem mieszkania. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni a my zapewnimy Państwu „profesjonalizm w dobrej cenie” oferując materiały od fundamentu po dach.

Wychodząc naprzeciw nowym standardom obsługi klienta, w roku 2006 przeprowadziliśmy gruntowny remont i powiększenie działu sprzedaży. Następnie w roku 2007 wymieniliśmy na nowy sprzet przeładunkowy na magazynie. Idąc dalej w kierunku usprawnienia obsługi klienta w roku 2008 przeprowadziliśmy gruntowny remont placu montujac regały wysokiego załadunku i kładąc na całym placu nową nawierzchnie z kostki brukowej. W znaczącym stopniu przyspieszyło to załadunki i rozładunki na placu. Postawiliśmy również na poszerzenie bazy transportowej wyposażonej w sprzęt rozładunkowy.

W 2011 roku w celu polepszenia jakości obsługi rozpoczęliśmy budowę nowego biura handlowego w naszej siedzibie. Od maja 2012 rozpoczęliśmy obsługę naszych klientów w nowej siedzibie.

Od października 2014r. jesteś zrzeszeni w grupie zakupowej „Sieć budowlana pl”

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dlaczego współpraca z HDMB się opłaca?

HDMB Maszewski oferuje nie tylko sprzedaż materiałów budowlanych po hurtowych cenach, ale także ich transport pod adres wskazany przez klienta oraz rozładunek na miejscu.

Ponadto zachęcamy Państwa do korzystania z naszej fachowej wiedzy. Z chęcią doradzamy przy wyborze danego materiału, wyjaśniając jego zastosowanie i właściwości.

Wszystkie produkty, które dystrybuujemy, pochodzą jedynie od zaufanych producentów takich jak np.: Wienerberger, H+H, Xella, Sil-Pro, Solbet, Czamaninek , Poz-Bruk, Piotrowscy, Konbet, Paroc, Rockwool, Isover, Cemex, Lafarge, Izolbet, Izohan, Cemex , Lafarge, Rigips, Baumit, Weber, Ceresit czy QUICK-mix.

Hurtownia budowlana 61 877 19 02