TELEFON KONTAKTOWY (+48) 61 877 19 02

Hurtownia budowalna HDMB
GODZINY OTWARCIA

od pon.-pt. w godz. 7.00 – 16.00
w soboty: nieczynne

ADRES

ul. Wiktora Jankowskiego 10
61-248 Poznań

  • Hurtownia budowalna HDMB

SYSTEMY DOCIEPLEŃ, TYNKI I KLEJE

HDMB

SYSTEMY DOCIEPLEŃ, TYNKI I KLEJE

Dystrybuujemy produkty najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Systemy dociepleń dostarczane przez hurtownię HDMB Maszewscy z Poznania to rozwiązania na co dzień i na szeroką skalę wykorzystywane w budownictwie.

Author

Zadbaj o komfort mieszkania

Zadaniem oferowanych w tej kategorii rozwiązań jest przygotowanie obiektu do zamieszkania lub użytkowania pod kątem jego termoizolacyjności, a także nadanie elewacji estetycznego wyglądu. Zastosowanie odpowiednich materiałów, pochodzących od sprawdzonych dostawców, pozwoli nie tylko na zapewnienie użytkownikom budynku komfortu na optymalnym poziomie, ale też na znaczne ograniczenie zużycia energii wykorzystywanej w celu ogrzewania lub chłodzenia obiektu.

Warto więc zainwestować w kompleksowe systemy dociepleń Ceresit, Alpol, Kreisel, Atlas, Weber, a także w te proponowane przez innych, cenionych w branży budowlanej producentów.

Duży wybór materiałów

Regularnie uzupełniamy naszą ofertę o rozwiązania nowej generacji i dbamy o to, aby w Państwa ręce trafiały najlepsze materiały budowlane. W skład dystrybuowanych systemów dociepleń wchodzi wiele różnych wyrobów, w tym:
– wełny mineralne,
– styropiany oraz kleje do styropianu,
– siatki elewacyjne,
– grunty,
– tynki (mineralne, akrylowe, silikatowe, silikonowe, żywiczne-dekoracyjne),
– farby elewacyjne,
– a także materiały renowacyjne i wiele innych.

Materiały od sprawdzonych producentów – inwestycja, która się opłaca

Wybór rozwiązań systemowych w zakresie dociepleń niesie ze sobą wymierne korzyści. Wszystkie wchodzące w skład elementy są ze sobą kompatybilne i idealnie się uzupełniają. Co więcej, ich parametry techniczne są szczegółowo opisane, więc sięgając po markowe wyroby nie ma mowy o przypadkowości i problemach z dopasowaniem lub oszacowaniem właściwości.

Jest to inwestycja, która zdecydowanie się opłaca, ponieważ przekłada się w znaczący sposób na termoizolacyjność budynku oraz obniżenie kosztów zużycia energii, przy jednoczesnym podniesieniu komfortu mieszkania i użytkowania obiektu. Ponadto, oferowane systemy dociepleń to również materiały wykończeniowe, które nadadzą elewacji estetyczny wygląd.

SYSTEMY DOCIEPLEŃ, TYNKI I KLEJE

Skontaktuj się z nami


    Hurtownia budowlana 61 877 19 02