TELEFON KONTAKTOWY (+48) 61 877 19 02

Hurtownia budowalna HDMB
GODZINY OTWARCIA

od pon.-pt. w godz. 7.00 – 16.00
w soboty: nieczynne

ADRES

ul. Wiktora Jankowskiego 10
61-248 Poznań

  • Hurtownia budowalna HDMB

Systemy suchej zabudowy gkb

HDMB

SYSTEMY SUCHEJ ZABUDOWY – GKB

Doskonale zastępują gładzie i tynki, ich dopasowanie i docięcie do odpowiedniego kształtu jest wyjątkowo proste, a możliwość dobrania odpowiedniego rodzaju do typu pomieszczenia sprawia, że jest to materiał niezmiennie cieszący się popularnością.

Author

Płyty gipsowo kartonowe dostępne w ofercie hurtowni HDMB Maszewski z Poznania z pewnością spełnią Państwa oczekiwania pod każdym względem, przyśpieszając realizację prac wykończeniowych. Proponujemy Państwu markowe wyroby wykonane z pierwszej klasy materiałów.

Producenci płyt kartonowo-gipsowych:
– RIGIPS Polska
– SINIAT
– NORGIPS

Oferowane płyty gipsowo kartonowe pełne sprzedawane są w wielu rozmiarach. W katalogu znajdą Państwo warianty odpowiednie do użycia w różnych pomieszczeniach – zarówno zwykłe, jak i wodoodporne, idealne do łazienek, kuchni, pralni lub innych pomieszczeń, w których panuje duża wilgotność powietrza. Dobranie opcji odpowiadającej Państwa potrzebom nie sprawi więc większego kłopotu.

Do jakich zastosowań wykorzystuje się płyty gipsowo-kartonowe?

Spektrum zastosowań tego prostego w obróbce materiału jest wyjątkowo szerokie. Jego uniwersalność, możliwość docięcia do odpowiedniego wymiaru oraz właściwości użytkowe sprawiają, że płyty gipsowo-kartonowe z powodzeniem zastąpią klasyczne tynki ścienne.

Ich powierzchnia bardzo dobrze współpracuje z różnymi materiałami budowlanymi, dlatego ścianki działowe, sufity podwieszane, skosy na poddaszach lub zabudowa stelaży instalacyjnych w łazienkach może zostać dowolnie wykończona – pokryta gipsem, płytkami, tynkiem dekoracyjnym. Są też nieodzowne, jeśli planujemy budowę kominka. Nie tylko z uwagi na kwestię dopasowania elementów, która jest mało problematyczna, ale przede wszystkim, ze względu na bardzo dobrą ognioodporność.
Materiały wykończeniowe najwyższej jakości

Poszukując materiałów wykończeniowych, które można wszechstronnie wykorzystać w budownictwie, z pewnością warto zwrócić uwagę na płyty gipsowo-kartonowe dystrybuowane przez poznańską hurtownię HDMB Maszewski.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

Skontaktuj się z nami


    Hurtownia budowlana 61 877 19 02