TELEFON KONTAKTOWY (+48) 61 877 19 02

Hurtownia budowalna HDMB
GODZINY OTWARCIA

od pon.-pt. w godz. 7.00 – 16.00
w soboty: nieczynne

ADRES

ul. Wiktora Jankowskiego 10
61-248 Poznań

  • Hurtownia budowalna HDMB

Systemy rynnowe Marley z PVC

Systemy rynnowe Marley z PVC

Każdy z nas marzy o ciepłym i suchym domu. W realizacji tego marzenia pomoże Ci system rynien dachowych Marley. System zadba o perfekcyjne odwodnienie dachu, a także zapewni ścianom i fundamentom Twojego domu niezawodną ochronę przed nawet najbardziej intensywnymi opadami deszczu.

Marley to niemiecka firma o ponad 60-letniej tradycji, która jest współcześnie częścią ogólnoświatowego koncernu Aliaxis. Produkty Marley są zgodne z normą ISO 9001 oraz z normą ISO 14001, firma posiada także certyfikat BS OHSAS 18001.

Zalety systemu rynien dachowych Marley?

  • Atrakcyjna cena – rynny dachowe z tworzyw sztucznych to rozwiązania najbardziej korzystne cenowo z dostępnych na rynku.
  • Niezwykła wytrzymałość – tworzywa sztuczne, z których wytwarzamy rynny dachowe, są odporne na uderzenia, niskie i wysokie temperatury, niekorzystne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, dlatego Marley daje na nie aż 10 lat gwarancji!
  • Prosty montaż – rynny dachowe Marley łączy się za pomocą kleju lub na tzw. pióro-wpust, dlatego możesz je zamontować samodzielnie.
  • Nowoczesny design – kształt bezkielichowego systemu rur spustowych z płynnymi przejściami, a także szeroka paleta kolorów zapewniają pełną swobodę przy projektowaniu atrakcyjnych wizualnie rozwiązań dla Twojego domu.
  • Kompleksowa oferta – Marley oferuje kompletne rozwiązania do dachów o dowolnej wielkości lub kształtu, ze specjalnymi narożnikami do wykuszy, lukarn, ogrodów zimowych, itd.
  • Dodatkowe udogodnienia – mamy w ofercie również niezwykle użyteczne dodatki takie jak np.
  1. – zbieracz na wodę deszczową z zabezpieczeniem przed przepełnieniem (zapewnia zbieranie wody za darmo),
  2. – system pióro-wpust zapobiegający niekontrolowanemu wydłużaniu rynny dachowej,
  3. – regulowane haki rynnowe umożliwiające łatwą regulację spadku rynny.

Systemy rynnowe Marley z PVC

Rynny PCV i odpływy dachowe Marley są dostępne w różnych rozmiarach. To, jaki rozmiar będzie odpowiedni dla Twojego dachu, zależy od jego powierzchni i liczby odpływów.

Systemy rynnowe Marley charakteryzują się łatwością montażu, gdyż rynny PCV są znacznie prostsze w zainstalowaniu od rynien stalowych. Każdy zestaw jest kompletny, co oznacza, że wszystkie elementy są zawsze obecne w zestawie. Orynnowanie Marley jest odporne na niekorzystne warunki pogodowe, na promieniowanie ultrafioletowe oraz na ekstremalne temperatury. Systemy rynnowe Marley są także odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Rynny Marley łączone są ze sobą przy pomocy zatrzasków, a szczelność tego systemu zapewniają specjalne uszczelki. System rynnowy Marley zawiera między innymi takie istotne elementy jak rynna dachowa, rura spustowa, czyhak rynnowy. Charakteryzuje się elegancką formą i designem. Ponadto system ten dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, między innymi w ciekawym kolorze grafitowym, który posiada metaliczny połysk. Sprawia to, że te plastikowe rynny dachowe mogą przypominać rynny aluminiowe lub stalowe.

Produkt dostępny w naszej hurtowni

Zapraszamy.

Hurtownia budowlana 61 877 19 02