TELEFON KONTAKTOWY (+48) 61 877 19 02

Hurtownia budowalna HDMB
GODZINY OTWARCIA

od pon.-pt. w godz. 7.00 – 16.00
w soboty: nieczynne

ADRES

ul. Wiktora Jankowskiego 10
61-248 Poznań

  • Hurtownia budowalna HDMB

BAUMIT SILKATOWA FARBA ELEWACYJNA

BAUMIT SILKATOWA FARBA ELEWACYJNA

Baumit SilikatColor to paroprzepuszalna farba krzemianowa do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków i nanoszenia ręcznego lub przez natrysk na zewnątrz budynków.

CENA SPECJALNA:

BAUMIT SilikatColor 14 L, kolor biały LIFE-0019 – 264,95 zł/szt.

Gotowa do użycia, krzemianowa, wysokoparoprzepuszczalna farba elewacyjna. Do stosowania na zewnątrz budynków. Produkt posiada ochronę przed grzybami, glonami i pleśnią. Farba dostępna w kolorach Life.

  • wysokoparoprzepuszczalna
  • mineralna, niepalna
  • dedykowana do renowacji

Szukasz dobrej farby elewacyjnej? Postaw na Baumit SilikatColor. To wysokiej jakości farba krzemianowa, która znakomicie zniesie wieloletnie działanie trudnych warunków atmosferycznych. Farba bardzo efektywnie odprowadza parę, więc nie musisz się bać, że zatrzyma wilgoć i doprowadzi do powstawania nieestetycznych zmian. Nasza farba silikatowa ma też dodatkową ochronę przed pleśnią, glonami i grzybami. Dzięki temu, elewacji nie zaszkodzi nawet wysoki poziom wilgoci w otoczeniu. Farby dekoracyjne Baumit są gotowe do użycia. Dzięki temu szybko pokryjesz elewację jednolitą warstwą. SilikatColor to farba elewacyjna, która sprawdzi się szczególnie dobrze na mineralnym podłożu.

Hurtownia budowlana 61 877 19 02